Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W PEŁNI BEZOBSŁUGOWY, UNIWERSALNY AKUMULATOR Z OPATENTOWANĄ OCHRONĄ PRZED WYLANIEM SIĘ ELEKTROLITU I Z TECHNOLOGIĄ WYKORZYSTUJĄCĄ CZYSTY WAPŃ. NOWOŚĆ 5-EJ. GENERACJI.

TypenlisteStarterbatterienPL05.2015A 8

Przed ponad 20 laty spółka Banner ustaliła wprowadzając  Uni Bull standardy w konstrukcji akumulatora tak, aby zwiększyć uniwersalność wśród akumulatorów rozruchowych. Akumulator Uni Bull z zastosowaniem technologii na bazie czystego wapnia jest w pełni bezobsługowy. Kształt elektrod został zoptymalizowany komputerowo, natomiast większa średnica przewodników i bardziej nowoczesne separatory gwarantują maksymalne wykorzystanie mocy – ważną, dodatkową energię. I najlepsza informacja: akumulator Uni Bull doskonale nadaje się do ponad 900 modeli samochodów!

OPATENTOWANA OCHRONA ACCUSAFE Z MEMBRANĄ G ORE.

TypenlisteStarterbatterienPL05.2015A 9

System ochrony przed wylaniem elektrolitu Accusafe zapewnia absolutne bezpieczeństwo. Separator aerosolu oddziela gazy od molekuł kwasu. Gazy mogą być odprowadzone na zawnątrz, a kwas pozostaje w akumulatorze - potencjalne uszkodzenia spowodowane kwasem i korozja to już przeszłość!

DANE TECHNICZNE I INFORMACJE

  • absolutnie bezobsługowy – technologia na bazie czystego wapnia gwarantująca minimalne zużycie wody q  nawet o 30 % energii więcej – w porównaniu ze zwykłymi akumulatorami DIN
  • wygodny montaż – dzięki czterobiegunowemu rozwiązaniu ma zastosowanie do 900 modeli samochodów q  niezawodny w ekstremalnych temperaturach otoczenia – duża dawka energii w każdej chwili bezpieczna ochrona przed wylaniem się elektrolitu i maksymalne bezpieczeństwo eksploatacji –
  • opatentowana technologia Accusafe z zastosowaniem membrany marki Gore

 


KUP TERAZ - Akumulatory Banner - sklep internetowy

Sklep Stacjonarny

ul. Jana Pawła II 33
64-100 Leszno
kom. 537 071 014
Pogotowie akumulatorowe

Godziny otwarcia
Pn.-Pt. 9-18
Sobota 9-14

organic icon

BIERZESZ NOWY, ODDAJESZ STARY AKUMULATOR !

W związku z powyższym jeżeli masz zużyty akumulator, niezależnie w jakim jest on stanie przywieź go do nas. Nasza firma zutylizuje go BEZPŁATNIE !