AKUMAR S.C.

Jesteśmy na rynku akumulatorów od ponad 10 lat.

Dobry akumulator w pojeździe to podstawa skutecznego rozruchu silnika i utrzymania zadań elektrycznych w całym układzie. Szczególnie w okresie zimowym przekonujemy się, jak wielkie znaczenie mają akumulatory. Każdy wybierany akumulator powinien być dostosowany mocą do odpowiedniego silnika, z którym będzie współpracował. Ponadto o akumulator należy odpowiednio dbać i znać podstawy jego prawidłowej obsługi. 

Jesteśmy firmą która działa na rynku akumulatorów od przeszło 20 lat! Początek naszej działalności to jeden sklep stacjonarny i dużo wiary w to, że się uda. W tej chwili nasza sieć sprzedaży to 24 oddziały stacjonarne oraz dział sprzedaży hurtowej. Rocznie sprzedajemy prawie 200 tys. produktów. Nasza oferta składa się z kilkudziesięciu najpopularniejszych marek z całego świata, niektóre z nich: Banner Blackhorse, Bosch, Centra, Ctek, Deka, Energizer, Exide, Inelco, JMT, Keepower, Landport, Moll, Moto Start, Optima, PowerBat, Poweroad, Sonnenschein, Stef-pol, Sunnyway, Topla, Trojan, Unibat, Varta, Westa, Yuasa, Zap, Haze, Europower, Akumax, Pbq, Energeco , Bpower , Sznajder, SSB, ładowarki CTEK, Keepower, Optimate, Yuasa, Stef-pol , Telwin , Dania , Bester , DECA, Ideal, Telwin, Ferve, Kukla, urządzeń rozruchowcyh Boosterów Lemania, Banner, Wurth, Forch, Trojan, Victron Energy.

Nasze marki

Nasze wyniki sprzedażowe.

Sklep prostowniki-akumulatory.pl wiedzie prym w sprzedaży baterii na rynku polskim. Dzięki naszej działalności zadowoliliśmy już ponad 5 tysięcy klientów, którzy z przyjemnością powracają w nasze progi i polecają nas na forach internetowych. Przy tak dużej skali sprzedaży, mamy aż 99 % pozytywnych opinii od klientów, co motywuje nas do dalszej rzetelnej pracy. Dzienna sprzedaż produktów, którą rejestrujemy w naszym sklepie online, to aż 100 sztuk w sprzedaży detalicznej.